castingPromo akcie a eventy si často vyžadujú nové tváre. Okrem toho spolupracujeme na filmových projektoch, ktoré si vyžadujú komparzistov.

V roku 2015 sme spolupracovali pri zabezpečení komparzistov pre film Sedem zhavranelých bratov pre lokácie, ktoré sa nakrúcali na Orave.

V roku 2017 sme zabezpečovali komparz na lokáciách v Žilinskom kraji pre film režiséra Martina Šulíka s názvom Tlmočník. Jednu z hlavných úloh v tomto filme stvárnil oskarový Jiří Menzel.

V rokoch 2018 a 2019 sme spolupracovali na koordinácií komparzu pri natáčaní niektorých obrazov pri filmoch Petra Bebjaka, Vianočné želanie a Správa.

 

Pri filmových castingoch sa vyžadujú vždy aktuálne fotografie komparzistov a epizódnych postáv. Aktuálne ponuky zverejňujeme na našom Facebook profile, kde uvádzame aj špecifické požiadavky na komparzistov a epizódne postavy. 

Viete aké je tajomstvo úspešného castingu?

O nás

Agentúra EL vznikla v roku 2008 na základe dlhoročných skúseností majiteľky a jej spolupracovníkov v oblasti marketingu a kultúry. Našim zákazníkom poskytujeme širokú škálu služieb v oblasti grafického dizajnu, reklamy, marketingu, eventov a obchodnej činnosti.

Kontakt

Agentúra EL s.r.o. 
Partizánska cesta 1513 
02601 Dolný Kubín

Tel: 0911 229 806
Email: manager@agenturael.sk
Web: agenturael.sk